Προεδρείο Συλλόγου Γονέων 2022-2023

Γράφτηκε από τον/την Super User on . Posted in Sample Data-Articles

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 2022-2024
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΟΥΜΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 6948897575 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 6944466108 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΦΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΛΗ 6945333099 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΤΑΜΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΛΥ 6948114619 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΜΕΛΟΣ ΒΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 6981444510 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΜΕΛΟΣ ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6937207426 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΜΕΛΟΣ ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 6974364180 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ-ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΣΟΥΜΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΦΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΛΗ