Γιορτή τέλους σχολικού έτους

Άλλη μία σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της, σηματοδοτώντας ταυτόχρονα της έναρξη των καλοκαιρινών διακοπών.

Δε θα μπορούσαμε λοιπόν να μην τη γιορτάσουμε κατάλληλα. Μουσική, χοροί και παραδοσιακά παιχνίδια γέμισαν τον προαύλιο χώρο και μαθητές, γονείς και δάσκαλοι το χαρήκαμε πραγματικά!

Ιδιαίτερα για τους μαθητές της Έκτης τάξης ήταν ταυτόχρονα και μια αποχαιρετιστήρια εκδήλωση αφού το νέο έτος θα τους βρει στο γυμνάσιο.

Η διεύθυνση και ο σύλλογος διδασκόντων θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τα παιδιά, τον σύλλογο γονέων και όποιον βοήθησε για να κυλήσει η χρονιά ομαλά, μία χρονιά που το σχολείο μας εγκαινιάστηκε ως ΕΑΕΠ, σχολείο με αναμορφωμένο πρόγραμμα. Ευχόμαστε σε όλους καλή ψυχική και σωματική ξεκούραση και το επόμενο αντάμωμα να μας βρει όλους γερούς!