Ευχαριστήρια επιστολή προς τον κο. Πολέμη Σπύρο

ΠΡΟΣ:   Κο Σπύρο Πολέμη

Ευχαριστήρια Επιστολή

Αξιότιμε κύριε

Δεχθείτε τις θερμές ευχαριστίες μας για τη συνεχή και αδιάκοπη στήριξή σας προς το σχολείο μας. Κοντά στις τόσες χορηγίες σας (πετρέλαιο θέρμανσης , φωτοβολταϊκά κ.λ.π) , ξεκίνησε με δική σας πρωτοβουλία  η συντήρηση και ο ελαιοχρωματισμός των κουφωμάτων του σχολείου . Διαπιστώνουμε  επίσης ότι το ενδιαφέρον σας   είναι αμείωτο για το σχολείο και χαιρόμαστε που έχουμε έναν σύμμαχο στα τόσα προβλήματα που παρουσιάζει , λόγω καταρχήν παλαιότητας.  Δεχθείτε την ευγνωμοσύνη μας  και να γνωρίζετε ότι το ενδιαφέρον σας αυτό αποτελεί κίνητρο και για τους καθ΄ύλην αρμόδιους , αλλά και για άλλους μιμητές πιθανόν διότι πράξεις σας τις δικές σας,  αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση.  Το σχολείο μας έχει αρκετές ανάγκες και ως εκ τούτου είναι πάντα πρόθυμο να δεχθεί την αγάπη ανθρώπων που διακατέχονται από φιλοπατρία και ευαισθησία όπως εσείς.

Σας ευχόμαστε Υγεία, Ευτυχία και Επιτυχίες στην επίτευξη των στόχων σας.  Η παρούσα επιστολή θα αναρτηθεί και στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

Με τιμή                                                                                                                      Η Διευθύντρια

Οι Εκπαιδευτικοί &

Οι μαθητές