ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι από τη Δευτέρα  11/10/2021, τα δρομολόγια μετακίνησης των μαθητών διαμορφώνονται ως εξής:
1. Από του Βραχνού θα υπάρχει ΤΑΧΙ που θα βρίσκεται στο σταθμό στις 7.45 π.μ. Το μεσημέρι θα ξεκινά από Χώρα στις 14. 20, άρα η μαθήτρια θα παραμένει στο σχολείο  έως εκείνη την ώρα .
2. Από Συνετί θα υπάρχει λεωφορείο που θα βρίσκεται στο σταθμό στις 7.45 π.μ. Το μεσημέρι θα ξεκινά από Χώρα στις 14. 30, άρα τα παιδιά θα παραμένουν στο σχολείο έως εκείνη την ώρα.
3. Από Αποίκια θα υπάρχει λεωφορείο που θα βρίσκεται στο σταθμό στις 7.40 π.μ. Το μεσημέρι θα ξεκινά από Χώρα στις 13.15, άρα τα παιδιά  δεν θα παραμένουν στο σχολείο για φύλαξη.
4. Από Στενιές  θα υπάρχει λεωφορείο που θα βρίσκεται στο σταθμό στις 7.40 π.μ. Το μεσημέρι θα ξεκινά από Χώρα στις 13.15, άρα τα παιδιά  δεν θα παραμένουν στο σχολείο για φύλαξη.
5. Από Φυρόη θα υπάρχει ΤΑΧΙ που θα βρίσκεται στο σταθμό στις 7.45 π.μ. Το μεσημέρι θα ξεκινά από Χώρα στις 14. 10, άρα τα παιδιά θα παραμένουν στο σχολείο  έως εκείνη την ώρα.

Μ. Κορκοδείλου